tel./fax: 22 665 82 38

biuro@kamex24.eu

Smycze reklamowe z nadrukiem


Smycze reklamowe z nadrukiem to idealny sposób na doskonałe zareklamowanie swojej firmy i trafienie do wielu grup odbiorców. To produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Funkcjonalne, ciekawie zaprojektowane i dobre jakościowo smycze reklamowe mogą Państwo nabyć, korzystając z usług świadczonych przez naszą firmę. Jeżeli poszukują Państwo ciekawej formy promocji dla swojej firmy, najlepszym rozwiązaniem z pewnością okażą się smycze reklamowe z nadrukiem. Warszawa to miasto wielkich możliwości, a jedną z nich jesteśmy właśnie my.

Co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji? Przede wszystkim profesjonalizm, a także zaangażowanie w każde zlecenie. Wszystkie zamówienia realizujemy niezwykle sumiennie w szybki i staranny sposób. Dzięki zastosowanej podczas produkcji technologii możemy uzyskać doskonałe krycie farby, a także możliwość umieszczania drobnych szczegółów grafiki. Zapewniamy trwałość druku oraz doskonałą jakość tworzonych przez nas smyczy reklamowych. Wykonujemy smycze o zróżnicowanej szerokości taśmy - 10, 15, a także 20 mm. . Zamówienia realizujemy od pięćdziesięciu sztuk. Smycze wykonywane są techniką druku termotransferowego czyli sublimacji. Dzięki tej technice możliwy jest nadruk w dowolnej ilości kolorów, a dokładność w stosunku do wzornika Pantone wynosi aż 90 procent. Ilość nadruków na smyczy reklamowej nie ma wpływu na cenę produktu. Realizujemy projekty z dowolnie wybranymi przez naszych klientów motywami graficznymi.

smycze

Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także ogromną precyzję, z którą wykonujemy wszystkie zamówione przez Państwa smycze reklamowe. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług w celu otrzymania dobrych gatunkowo i ciekawie zaprojektowanych smyczy reklamowych.


Realizacja projektów z dowolnie zleconym motywem graficznym.