tel./fax: 22 665 82 38

biuro@kamex24.eu

Naklejki reklamowe

Naklejki reklamowe to doskonały sposób na wypromowanie każdej działalności. Jeżeli prowadzą Państwo firmę i poszukują ciekawej formy reklamy, zachęcamy do poznania naszej oferty, która z pewnością odpowie na wszystkie Państwa potrzeby. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją artykułów o charakterze promocyjnym, takich jak naklejki reklamowe. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak chętnie podejmujemy się realizacji zamówień klientów również z innych miast. Zatrudniamy zgrany, doświadczony, niezwykle kreatywny i odpowiednio wykwalifikowany zespół pracowników, którzy codziennie dokładają wszelkich starań, aby projekty naszych klientów były realizowane z jak największą dokładnością.

Dbamy o zróżnicowane potrzeby osób zamawiających, dlatego oferujemy Państwu bogatą i zróżnicowaną ofertę, która obejmuje naklejki różnego rodzaju. Kształt, kolor, wielkość - wszystko zależy od naszych klientów. Z wielkim zaangażowaniem podejmujemy się realizacji projektów osób zamawiających, jednak tym z Państwa, którzy nie mają własnego pomysłu, oferujemy pomoc dobrych i pomysłowych grafików. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego oferowane przez nas naklejki o charakterze reklamowym tworzone są z najlepszych gatunkowo materiałów. Zapewniany przez nas druk jest trwały, a grafiki czytelne i wyraziste.

Nasi specjaliści odznaczają się dobrym poczuciem estetyki, dlatego oprócz doskonałej jakości, tworzone przez nas naklejki są również wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Jeżeli poszukują Państwo ciekawych sposób promocji, zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty. Gwarantujemy naszym klientom szybką, sprawną oraz solidną realizację wszelkich zamówień, a także niezwykle korzystne ceny. Jesteśmy firmą, która nie boi się podejmowania nawet trudnych wyzwań, dlatego z wielkim zaangażowaniem zrealizujemy dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane projekty. Mniejsze zamówienia realizowane są metodą sitodruku, natomiast przy większych stosujemy druk offsetowy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!