tel./fax: 22 665 82 38

biuro@kamex24.eu

Rodzaje naklejek reklamowych

Budowanie marki firmy w świadomości jej potencjalnych i stałych klientów, to proces, który powinien zachodzić nieustająco, działając na podświadomość odbiorców i ich późniejsze decyzje konsumenckie. Różne rodzaje naklejek reklamowych oferowanych przez naszą firmę to skuteczny sposób na dotarcie do klienta, bez nadmiernej ingerencji w jego przestrzeń, jak w przypadku bardziej tradycyjnych form reklamowych stosowanych w prasie, radiu czy telewizji.

Naklejki reklamowe wykonane w staranny i estetyczny sposób mogą być przyczepione w różnych miejscach, stanowiąc wręcz ozdobę, a jednocześnie skutecznie utrwalając nazwę firmy oraz komunikat, który chce ona przekazać swoim odbiorcom. Dyskretnie i elegancko wykonane logo reklamowe firmy umieszczone na naklejkach staje się świetnym narzędziem komunikacji wizualnej, która ma także spory wpływ na postrzeganie jakości marki przez klientów. Na naklejkach można także umieścić dane kontaktowe firmy, co powoduje, że dotarcie do niej jest dla klienta dużo łatwiejsze i chętniej wykonywane.

Naklejki wykonujemy na foliach samoprzylepnych pozwalających w łatwy sposób umieścić je nie tylko na notesach, ale też szybach samochodów czy produkty przemysłowe wytwarzane przez daną firmę. Innym sposobem mocowania naklejek jest umieszczanie ich na foliach magnetycznych, pozwalających stworzyć rodzaj magnesu, który może stać się atrakcyjnym gadżetem reklamowym, możliwym do aplikacji go na powierzchniach stalowych.

W ostatnich czasach to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, z których korzystają firmy.